Hakkımızda

1980 yılında kurulan TEK LASTİK, 200 metrekarelik bir kapalı alanda, lastik satışı ve servisi konularında hizmet vermektedir. Hayatınız ve sürüş güvenliğiniz için kullandığınız lastiklerin kalitesi önemlidir. Sürüşte umulmadık bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız, seçiminiz dünya kalitesinde ve uluslararası yollarda kendini kanıtlamış markalar olmalı. Dünyanın ve Türkiye'nin saygın lastik markalarını, hizmet kalitesi ve Uygun fiyatlarıyla TEK LASTİK'te bulacaksınız. Lastik sektöründeki teknolojik gelişmelere paralel olarak, düzenli eğitimden geçen servis personelimiz, bilgi ve deneyimleri ile yıllardır, müşterilerimize en güvenli ve seçkin hizmeti sunmaktadırlar.

 

Vizyonumuz; hizmet verdiğimiz her sektörde müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri taleplerine en iyi şekilde cevap vermek. Bunun için lastik sektöründe profesyonel ekipmanları kullanmaya ve deneyimli personelle çalışmaya özen gösteriyoruz.

Misyonumuz; hizmet verdiğimiz her sektörde müşterilerimizi kar ettirmek bunu da hızlı ve güvenilir hizmet vererek sağlamaktır. Günümüzde zaman kaybetmeye tahammülümüz olmadığı en önemli değerlerimizden biri bu sebeple verdiğimiz hızlı hizmetle sizleri olabildiğince kısa sürede sonuca ulaştırmayı hedefliyoruz.

 

 
Çözüm Ortaklarımız

ANKET
Yeni sitemiz sizce?     

 
HAVA DURUMU
Yağmur

10°C

İstanbul

Yağmur

Nem: % 87

POWERED BY: